kayip muhabbet kuşu_2

#1360450 önceki ilanım buydu. bayramın 1. günü muhabbet kuşumuz kaçtı. instagram,çeşitli siteler vs. çoğu yere haber bıraktık, durumu yazdık. çevremize ilanlar yapıştırdık. kuş izmir bornova küçükparkta kaçtı. bugün bir haber aldık. kuşumuz ege üniversitesi lojmanlarındaymış. bundan sonra nasıl bir yol izlemeliyiz? kuşumuzdan haber var bundan sonrası için ne lazım ona kavuşmak için? lojmanlara gittik. iki girişe ve civara ilanlar asıcaz. içine girmek için izin gerekliymiş. pazartesi ona bakıcaz. başka ne yapalım? kuşumuzun fotosunu koyuyorum buraya.

İyi dayanmış valla sokaklarda. Umarım biri evine almıştır da ilanları görünce geri dönüş yapar. Yapacağınız tek şey çevreye ilan asmak ve bulan kişinin insaflı çıkması için dua etmek.

  • adwokat  (07.06.19 23:18:29)
dolmuşta konuşuyormuş kadın elinde kafes. lojmanlarda inmiş.

  • 4seneayniyerdeduramam  (07.06.19 23:22:07)
Sosyal medyadan lojman ya da çevresinde yaşayanlara ulaşabilirsiniz belki

  • lorne malvo  (07.06.19 23:29:46)
instagramdan ilan yeniliyoz hastagler ile.

  • 4seneayniyerdeduramam  (07.06.19 23:38:07)