[]

Airbnb yapan var mı? İstiklal caddesi dolayları

Galatasaray lisesinin yan sokağında 1+1 bir daire, içi 5 üzerinden 4 derece dayalı döşeli.
Yazın çok güzel kazanır tamam ama kışın ne kadar kazanır kestiremiyorum.
O civarda fulltime airbnb üzerinden ev kiralayan var mıdır?


 
airbnb'nin kisin kazanmamasi normal zaten. yazin cok kazanip kisin dengeleyecek. otel gibi.

kisin bos duracakmis gibi hesapla.
  • hot potato  (07.06.19 21:35:39 ~ 21:36:04) 
daha önce airbnb aracılığıyla kalmış olduğum ev, sahibi tarafından sadece airbnb için açılmıştı.yaklaşık 10-15 gün önce zar zor yer bulup rezervasyon yapmıştım. henüz ben çıkmadan eve başkaları geldi. tabi ev kadıköydeydi. günlük 100tl fiyatla yazın neredeyse her gün dolu.


  • buminertac  (13.06.19 00:34:09) 
bir arkadaşım bahsetti, missafir.com diye bir startup ile çalışıyor ve iyi kazanıyordu, bi göz at istersen.


  • backstagebug  (26.06.19 20:36:46 ~ 20:36:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.