[]

çamaşır makinesinin ilk adımları

2 yaşındaki makinemiz ilk adımlarını atmaya başladı. kendisini tutamıyoruz. alt kısmında ayaklara bağlanan profiller iyice çürümüş. makine dengesiz altına tahta sıkıştırdık ama tahta baskı yaptıkça daha da parçalanıyor.

kısaca böyle giderse 1 seneye kalmaz değiştirmek zorunda kalacağız. bu tarz bir olay yaşayıp çözüme ulaştırmış olan veya önerisi olan var mı? Kaynak yaptırma vs. uğraşmaya değer mi?


 
suyun içinde kullanılmıyorsa çürümesi mantıklı gelmedi. yürüme problemi genelde amortisörlerden kaynaklanır. ama 2 senelik makinenin amortisörü bozulduysa ileride başka sorunlar açar diyorum. garantiden halletmeye çalışın. olmazsa www.gittigidiyor.com bunun gibi birşey alıp, yeni makineyi bunun üzerine koyun.
makinenin markası ne merak ettim bu arada.

  • sutlu nescafe  (07.06.19 11:29:03) 
@sutlu nescafe markası bosch. duş alınan yere yakın olduğundan sürekli nemli kalıyor. önceden önlem almam gerekirdi. makine ayaklarının destek aldığı profil çürüdüğünden ayakları boşta kaldı.


  • cauldronwizard  (07.06.19 11:32:11) 
fena olmuş. yetkili servisten fikir alın bence.


  • sutlu nescafe  (07.06.19 11:48:37) 
+güncelleme Makine 6 yıllıkmış. Zaman çok çabuk geçiyor.


  • cauldronwizard  (03.07.19 17:00:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.