[]

ahahahagsxcccc bu ne lan. -video içerir-

facebook hesabım yok. bir fake hesap açtım bir iş için. bunu orda gördüm. bu nedir lan? ciddi ciddi ağlama emojisi falan koymuşlar. fon müziğe bak. siz de gülersiniz belki.

komik mi?

www.facebook.com

 
instagram bu tip abudik gubudik videolarla dolu malasef.

recep ivedik ile dalga geçiliyor ama adam 11 yıl önce doğruyu söylemişti.

www.youtube.com
  • blue eyes white dragon  (07.06.19 00:46:37) 
@petro: masaüstünden açtım. 10 defa açtım belki. hep kimlik fotosu istedi. 2-3 ay bekleyip tekrar açtım, bu sefer bir şey istemedi. telefonunuzu yazın, gibi bir şey çıkıyor arada. atla tuşua basıyorum.


  • bonanza  (07.06.19 00:56:37 ~ 00:56:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.