[]

erkek idrar acı hissi

2 gündür süren İdrar yaparken hafif bir acı hissi oluşuyor .. herhangi zorluk ve idrar çıkarirken zorlanmiyorum, sanki 1 2 güne gececekmis gibi hissediyorum ama yinede sormak istedim, fikri olan var midir.?

Tek eşli, düzenli iliskim var.


 
İdrar yolları enfeksiyonu
Böbrek taşı
İdrar kumu

Ve en mantıklı çözüm doktor + idrar tahlili.
  • emfuzi  (06.06.19 22:29:11) 
Yarın aile hekimine git idrar tahlili yap. Gerçi yarın kapalı olabilir.

Sistit vs. olabilir. İlişki düzenli bile olsa.

Bol su tuket
  • westblack  (06.06.19 22:43:56) 
Bol su tüket şimdilik. Sonrası tahlil


  • Topalordek  (06.06.19 22:47:37) 
bol su. enfeksiyon yukarı yürümemeli. sarmısaktır, kekik çayıdır, antiseptik bir şeyler alın, dinlenin.


  • e haliyle  (06.06.19 23:44:52) 
Korunmasiz seks yaptiysan hastalik kapmis olma ihtimalin var. (Gonore)


  • tezek  (07.06.19 07:54:13) 
Banyo, duş sırasında bi sey kaçmış olabilir.


  • tangoalfa  (07.06.19 12:02:58) 
Herhangi akıntı olmadı 1 haftada gecti


  • kleider  (17.06.19 14:20:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.