[]

Bu laptop nasıldır sizce?

Lenovo thinkpad x240 8 gb ram 256 gb ssd.
Deneyen veya bilen var mı? Üzerinde formüllü excell çalışmaları ve internet surfleri yaparım. Benim için önemli olan kasmaması.
Bilen varsa bilgilendirirse sevinirim.


 
Aynısı bende yok ama istediğin şeyler için fazlasıyla yeter


  • avatar is back  (06.06.19 20:54:09) 
Bende ideapad var lenovo çok memnunum. Sadece ssd eksikliği hissediyorum, o da seninkinde varmış zaten.


  • mg3929  (06.06.19 20:59:29) 
Thinkpadleri X220 den beri yüzlerce sattım tamir ettim. Şu an da X250 ve t450s var elimde. Şahane aletler. İhtiyacını fazlasıyla karşılar.
ama pahalı aletler. İyi araştır alırken. Sıfır ayarında ikinci el düşünürsen de bul beni.

  • Giovanni Pipitto  (06.06.19 21:43:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.