[]

selectra ve bira

sevgili doktor arkadaslar. suan fethiyede tatile geldim bir haftadir selectra kullaniyorum. aksam yemegi yaninda suan bir bira icmemim bana bir zarari dokunur mu?
 
doktor degilim - bir bira dokunmaz, denendi.

antidepresanlar alkolun etkisini arttırıyor.
  • orpheus  (05.06.19 22:02:21) 
prospektusunde alkolle almayin yaziyorsa alkolle alma.

"dokunmaz, denendi" diye sacma sey mi olur abi. neyi denendi? klinik test mi yaptin 10 yil?
  • hot potato  (05.06.19 22:05:35 ~ 22:12:25) 
Götür arkadaşım.


  • aylakadam  (05.06.19 22:49:51) 
lan nasıl bu kadar rahat tavsiye verebiliyorsunuz?

alkolle almayın yazıyor kardeşim prospektüste. 100 kişiye bir şey olmaz, seni komaya sokar. ne diye riske giriyorsun?
  • bonanza  (05.06.19 22:55:15) 
Saygısızlığa gerek yok.


  • aylakadam  (06.06.19 00:16:45 ~ 00:26:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.