[]

Iphone kısayol ekranı

Burada müzik player var ya, artık sadece spotify’ı yönetebiliyorum orada. 2 güncelleme önce kendi ses kayıtlarımı dinleyip, kayıt bittiğinde tekrar playe basarak dinleyebiliyordum. Artık kayıt bitiyor ve orada kaydın ismi değil “müzik” yazıyor. Tekrar kayıt ekranına dönüp oradan çalıyorum. Kızıma ninniler söyleyip kaydettim ve artık bu iş bi işlenceye döndü. Aman bitiyor hemen kayıt ekranına döneyim diyorum. Yok mudur bunun bir hal çaresi?
 
AppStore’dan OPlayer Lite uygulamasını indirip kullanmayı dene, bakalım çalışacak mı ses kayıtların orada.


  • cemallamec  (05.06.19 21:12:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.