[]

facebook yaptığımız aramaları kaydetmiyor mu artık?

ben bazen activity log'a girip bilmemkaç yıl önce kimi aratmışım, kimin profiline bakmışım diye bi bakıyodum. hem ismini unuttuğum kişileri hatırlamak isterken de yararlı oluyordu. şimdi bi bakayım dedim ama tüm arama kayıtları silinmiş ve öyle bir bölüm de yok artık. mevcut kayıtları silmese iyiydi bari ya. ayarı falan mı var bunun yoksa komple mi kalktı bu özellik?
 
kaydetmiyor degil sen goremiyorsun.


  • hot potato  (05.06.19 17:00:43) 
browser geçmişinden bak...


  • her giriste sifresini unutan adam  (05.06.19 18:01:14) 
kalkmis... simdi fark ettim ben de. eskiden son aranan isimlerde carpiya bassan bile acitivity log cikiyordu simdi direkt siliyor.


  • supergirl  (05.06.19 21:22:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.