sirkeyi deri üzerinde bekletmek

geçmeyen bir yara izim için denemeyi düşünüyorum. sirke ile yüzü silmek değil de, daha fazla asite maruz bırakmak için yüzümün bir kısmını sirkede nasıl bekletebilirim?

bununla alakalı, sirkeden yapacağım krem için katılığı hangi malzeme ile sağlayabilirim?

yani yanağı vakumlayıp içine sirke doldurmak gibi düşünün.

yara izi için kullanılan kremleri vs denediniz mi? sirkenin iyi mi kötü mü yapacağını bilmiyoruz.

  • sttc  (04.06.19 23:28:14)
@sttc evet 1 buçuk aydır 30'dan fazla krem ve yağ denedim herhalde.

  • diffarentiationation  (04.06.19 23:31:07)
30 tane krem deneyip sonuç alamadıysan, tüm güzellik endüstrisinin arayıp bulamadığı formülü sirke özetle asetik asitte bulabileceğini düşünmen pek normal değil.

kaldı ki böyle 30 çeşit krem, merhem kullanırsan cilt kanseri olman işten bile değil. hem bunlar sihirli kremler değil, sürdüğün anda güzelleşeceksin. her kremin merhemin etkili olma için zamana ihtiyacı vardır.

merakımdan soruyorum, kadın mısın, erkek mi?
  • Fodera  (04.06.19 23:40:29 ~ 23:40:55)
Her gün düzenli elma kabuğu sürün. Yara izlerine birebir.

  • kirmizipilotkalem  (04.06.19 23:59:17)
1,5 ayda 30 dan fazla ürün denediyseniz, hicbirini iki gün üst üste denemediniz anlamina geliyor. Buna ragmen etkili olup olmadiklarini anlamis olmaniz pek mümkün degil.

Her neyse, seker hastaliginiz falan olmasin, yaranin bu kadar uzun süre gecmemesi garip gercekten.
  • bosver nicki  (05.06.19 00:05:50)
Sarı kantaron yağını DÜZENLİ olarak sürün. Ciddi bir yara iyileştirme gücü var.

  • somethinginthewayshemoves  (05.06.19 00:17:25)
Kantaron +1
Ama sürüp güneşe çıkmayın, leke yapar.

  • benyazarsamolur  (05.06.19 00:19:48)
yara mi yara izi mi? yara izi gecebilen bir sey olmuyor her zaman. contracrtubex diye bir sey vardi ama her yara izinde etkili olmuyor.

yara deseydin, derdim ki bende 1 sene gecmeyen vardi, hem de kocaman. ama yara degil belli ki seninki o yuzden herhangi bir isim telaffuz etmeyecegim.

asetik asitin sorunu cozecegini ne dusundurdu gercekten?

belki gercekten estetik ameliyata gerek vardir?
  • supergirl  (05.06.19 02:02:03)
Bende de var gecmeyen bir yara. @supergirl senin nasıl geçti yara merak ettim

  • opitseri  (05.06.19 10:33:04)
opitsen, pm atiyorum ilac ismi burda vermek dogru olmaz

  • supergirl  (05.06.19 12:10:04)
@bosver nicki + 1

  • aylakadam  (05.06.19 14:01:22)
iki günde hiçbir krem işe yaramaz. mucize olur o. bence de doğru kremle en az 1 ay uygulayıp fotoğraflarla fark var mı yok mu karar vermek lazım.

  • sttc  (05.06.19 23:16:43)