[]

Bas gitar çalmak

Bas gitar alıp youtube’dan çalmayı öğrenmem mümkün mü?
 
müzik kulağın varsa öğrenebilirsin tabi de, bas tek başına çalınacak bir entsruman değil yeni başlayanlar için, şarkı üzerine eşlik edersin.


  • Fodera  (04.06.19 23:06:00) 
Çok sağlam basçılar var burda. Onlar da gelince şey eder ama ben yine yardımcı olıyım elimden geldiğince.

Ben de çok istiyorum bayadır. Çok da araştırırım böyle şeyleri. YouTube da gördüğüm şeyler genelde hep insanların kendini promote etmek için hazırladığı videolar.

Scottbasslessons a bir bak. Baya sağlam bir adamdır bu. En iyisi falan diyorlar.
stu hamm efendime söyleyeyim nathan east falan bu adamların bas eğitim videoları var elimde. Düşünürsen eğer istanbuldaysan haricini alır bir vaytçaklıtmokatolboy ısmarlarsın veririm.

Soruya cevap olarak evet öğrenilir. Bu adamların eğitim verdikleri platformlardaki forumları takip ediyorum. Millet bir yılda acayip ilerletiyor.

Basın tek başına çalınmayan bir enstrüman olması da şey etmesin seni. Bası ayıklanmış halde bulabiliyosun artık tüm şarkıları. Üstüne çalarsın.
  • Giovanni Pipitto  (05.06.19 00:36:53) 
Yok valla olmaz vaktine yazik


  • acımasız gerçekler  (05.06.19 01:02:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.