Ramazan davulcusu kaldırma vaadi

...veren aday oldu mu? Istanbul özelinde ama başka şehir ve ilçelerde beyle bir şey diyen oldu mu? Yoksa din elden gidiyor deyip yaygara çıkarırlar diye üstüne düşülmez mi?

Ben olsam davulcuyu kaldırıp ihtiyaç sahibi ailelere çalar saat dağıtırım. Davulculara da istihdam sağlarım. Evet.

izmir için duymadım da.. ya nolur biri kaldırsın şunları!! en azından zurnacıları kaldırsınlar ya :(

  • pati  (04.06.19 17:30:08)
Oyum sana.
Cidden katil olucam artık.
Hergece çocuk zıplayarak uyandı.
Mahallede herkes şikayetçi ama bizim seçtiklerimiz bizi takmıyor
  • lapris  (04.06.19 17:37:20)
O topa kimse girmez gençler.

  • datnet  (04.06.19 17:57:56)
Kalksın diye oy verecek kadar bunu propaganda aracı olarak kullanıp zorlayacak kişiler de var. Gereksiz yük.
Onun yerine mahalleden 500 oy topla ver muhtara belediyeye biz istemiyoruz diye daha rahat sonuca ulaşılır.

  • kisa  (04.06.19 20:34:07)
Alanya'da ramazan davulcusu yasak. Mhp'li başkan sürdürüyor bu yasağı örneğin.

  • heidi'nin dedesi  (04.06.19 20:37:48)
vaadi bosver, direkt kaldir. davul ne ya, hangi yildayiz?

tr'de degilim ama ramazan ayinda tr'ye tatile bile gelmem bu sebepten.

iftardan 3 saat sonra calmaya basliyor pzevenkler

REZILLIK. calanlarin hepsi de katil tipler zaten
  • supergirl  (04.06.19 20:58:21)