Böyle bir kadınla evlenir miydiniz?

Öncelikle herkesin bayramını kutlarım.

İnstagramında sık sık cıbıldak fotolar paylaşan birisiyle evlenir miydiniz? Dürüst olalım.
Mesela şöyle;
www.instagram.com

Tabiki hayir

  • all girls dream  (04.06.19 15:10:13)
böyle kadınlar seninle evlenir mi ?

  • vladimirdökümov  (04.06.19 15:13:33)
hayır

  • Elduinnnn  (04.06.19 15:14:43)
@vladimir +1 hahahha

  • tabirimekruh  (04.06.19 15:15:36)
@vladimir +1

  • ruhen hastayim ben  (04.06.19 15:18:36)
bu kadinin isi zaten boyle fotolar paylasmak, takipci sayisina baksana..

sevgili bile olunmaz, ama iste kimisi genistir sikinti olmaz..
  • ubi dubium ibi libertas  (04.06.19 15:20:17)
duruşu çok çirkin. o nasıl bacak açmak yahu?

bu tipler aldatmaz ama ilginç bir şekilde daha dürüst oluyorlar
  • avatar is back  (04.06.19 15:21:35)
Evlenmem.

Bu kadar çıplaklık yeter, sadece göbeğini açsın diyerekten bununla evlenirim:

www.instagram.com
  • eazy  (04.06.19 15:24:13)
Andjjak bu tür duyuruları açanlar en kadın açı tipler olur. Bikini olm bu, tanımıyorsan haberin olsun :)

  • doxanikee  (04.06.19 15:35:07 ~ 15:37:27)
Once bi bekaretini kaybet sonra dusunursun evliligi

  • acımasız gerçekler  (04.06.19 15:36:33)
Hayır.

Genel olarak evlenmem ama. Böyle fotoğraflar paylaştığı için değil.
  • (s)AINT  (04.06.19 15:45:08)
Aklıma hiç şüphe düşürmeyecek, dürüst ve içtenlikle seven her kadınla evlenebilirim isterse çıplak model olsun. Çorbaya sinek düşmesin yeter ki.

  • heidi'nin dedesi  (04.06.19 15:51:35)
"Boyle" bir kadinla evlenebilecek cesur erkekler var.
Bu kadin "boyle" bir zihniyeti ne yapsin zaten.

  • balpolen  (04.06.19 15:54:32)
Evlenirdim ama bu kadınla değil. Güzel değil bu. Dikkat çekme meraklısı.

  • gölgede aynı  (04.06.19 15:59:37)
ne var ki fotolarda? cibildak foto gormemissiniz.

  • supergirl  (04.06.19 16:45:56)
o da istiyorsa neden olmasın.

  • nahtoderfahrung  (04.06.19 17:41:38)
Bikini altının şekli, gözlüğü, panter derisi olayı zaten başlı başına bir facia.
İrrite etti beni.
Evlenmem asla.

Örnek üzerinden yürüdüm farkındaysan :)

Ya da şöyle söyleyeyim.
Geçenlerde bir instegram sayfası gördüm. Karakalem çizimlerini paylaşmış. Muhteşem şeylerdi.
İnsan nesi varsa onu paylaşıyor.
Bu hanım kızımızın çıplaklığı sorun değil de.

Dediğim gibi, elde avuçta ne varsa onu paylaşıyor insan.
  • Mirket  (04.06.19 17:53:45 ~ 18:00:03)
İki ortak arkadaşımız var. Ikisi de kadın. Kız güzel ama pek sadık kalabileceğini düşünmüyorum.

  • opitseri  (04.06.19 17:54:24)
ben de nazmila var sanmıştım. Erkek olsam bu kız her yerini kapasa yine evlenmezdim çünkü çok antipatik, itici. Öyle çok cıbıldak fotosu yok bence.

  • geçerkenugradım  (04.06.19 18:58:59)
Evlenmezdim. Sorun ciplaklik degil. İnstagram düşkünü kadınla bırak evlenmeyi sevgili olmam.

  • hepbiarayisicinde  (04.06.19 20:08:15)
sık sık paylaşıyorsa evlenmezdim ama zaten oda benle evlenmezdi

  • tabii lan manyak mısın  (04.06.19 21:28:03)
Bu kadını sevmiyorum ve erkek olsam ilgilenmezdim kendisiyle ama bunun sebebi kesinlikle paylaştığı fotoğraflar olmazdı. Ayrıca bu mu cıbıldak fotoğraf dediğiniz? Böyle sorular sormak bana çok sığ geliyor, sığdan da önce ayıp. Umarım ''böyle'' kadınlarla evlenmeyecek adamlar gerçek hayatta karşıma çıkar da bir güzel ağızlarına ederim.

  • whyamy  (04.06.19 21:32:55)
instagramı açmadan; bu olayın 2 tarafı var, o da büyük ihtimalle seninle evlenmezdi dedim ama sonra instagramı farkedince işler değişti.

bu instagramdaki kişi eğer geç kalmış olmasaydın seninle evlenebilirdi.

şimdi normal şartlarda; bu tür(duyuru içeriğinde belirttiğin) kadınların alıcısı(bu ağır kaçmış gibi görünmesin, onların talip olduğu ve onlara talip olan diyelim) biraz farklı, bu da herkesin malumu zaten. O yolun sonu da yine çoğumuzun malumu. O yüzden duyurudaki soruya cevabım hayır. Peki avamın sorduğu öyle birisi seninle evlenmek istemiydi sorusu için de ilk koşula bakmamız gerekiyor. Yani evet öyle birisi belki de benimle evlenmeyi çok isteyebilirdi. Burada tamamen ön koşulu sağlayıp sağlayamama yatıyor.

Bunun dışında instagram sahibinin pozisyonu pek öyle değil, o kişi daha çok ''proje'' olarak değerlendiriyor bunları. ha keza arkadaşı da öyle. bunlar bu olaya ciddi olarak kafa yorup bunu ''ilgi bekleme'' olayından çıkartıp artık meslek haline getirenlerden. Bu süreçte de tutan tutmayan birçok' hamleleri de oldu zaten. Aslında bu bahsini ettiğin fotoğraftada pek birşey yok ancak, bu fotoğrafın konuşulması; hah işte o pek bişey.

sözlükte bu durumu değil fakat bu yaklaşımı anlatan bi' entry vardı, biraz abartarak dillendiren. onu da şuraya bırakayım da hem bilgilenir hem de eğleniriz.

eksisozluk.com
  • mete kudur  (04.06.19 22:03:21)
O değil de çok çirkin bir poz değil mi ya? Çirkinlik kelimesini 'çıplaklık' anlamında kullanmadım. Ne bileyim poz hiç güzel değil. İtici geldi.

  • bitchesaintshit  (04.06.19 22:45:14)