[]

Gözdeki beyaz kısmın parlak ve temiz olması

Bu genetik bir durum mu? Damarlı, kırık beyaz olması düzeltilebilir durum mu?
Bazı insanların tertemiz duruyor bu nasıl oluyor? Hiç mi uykusuz kalmıyor veya bu durumu etkileyecek kötü alışkanlığa sahip değiller?

Sigaranın bu kısmı sararttığı ve içkinin damar belirgenliğini artırdığını duymuştum. Bunları kullanmayan birnde olması normal mi?

 
ben de bunu soracaktım. #rez


  • dismainpula  (04.06.19 14:59:40) 
alkol ve sigara rengi soluk sarımtırak yapiyor. gözdamlasi var ithal beyazlatmak için, diziler, cekimler için kullaniliyor. alip denedim gerçekten bembeyaz yapiyor ama 8 saat kadar sonra kizariklik ve baş ağrisina neden oldu bende.


  • sinematikcrop  (04.06.19 15:27:47) 
cevabı yazmışlar. Sanıyorum genetik faktorler benim gözler ileri derecede bozuk fakat beyaz kısmı bembeyaz cok saglıklı gozukuyor dışarıdan.


  • Aşk Adamı  (04.06.19 16:07:27) 
Omega 3 tüketimiyle de ilgisi olabilir.
@sinematikcrop İlacın adı ne? :)

  • dreamnesiac  (04.06.19 17:02:48) 
@dreamnesiac
optrex eye drops
büyük eczanelerde bulunuyo heryerde yok
  • sinematikcrop  (05.06.19 15:19:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.