[]

Ankara semt tavsiyesi

Ankara da yaşadığım evden ayrılıp daha merkezi bir yere tasınmayı düşünüyorum. Çukurambara, Tunalıya tek vesayetle gidilebilecek nezih semtler arıyorum.maksimum kira+aidat bütçesi 1250 tl. Nereleri tavsiye edersiniz?
 
sincan, elvankent


  • vladimirdökümov  (04.06.19 01:33:11) 
Kurtulus kolej incesu


  • primetime  (04.06.19 02:12:46) 
hem tunalı'ya hem çukurambar'a tek vasıtayla gidebilmen için kızılay'da oturman lazım sanıyorum. kızılay'a yürüme mesafesi yerlere bakabilirsin kolej, demirtepe falan. çankaya'nın 2 alakasız yerini yazmışsınız birine çok yakın oturup diğerine 2 vasıtayla gitmeyi de düşünebilirsiniz bu durumda.


  • semaforo de medianoche  (04.06.19 03:30:26) 
Şu an nerede oturuyorsun?


  • tangoalfa  (04.06.19 08:15:16) 
Seyranbaglari ve cevresi kac paran var asil onu soyle


  • acımasız gerçekler  (04.06.19 13:20:28) 
Para kismini gormemisim ama uyuyor zaten. Ayranci da tavsiye ederim.


  • acımasız gerçekler  (04.06.19 13:28:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.