[]

Kadınlar kaç beden kask takar?

Açık kask olarak s beden çok mu küçük olur? Erkek olarak m beden kapalı baya bir sıkıyor kafamı ama s beden açık bayanlara olur mu?
 
kadıların kafa ölçüsü standart değil, maalesef bilemeyiz.


  • babilbaligi  (03.06.19 21:38:37) 
Açık kask almayın :/
Benim kaskım M, deneme imkanınız yoksa kafa ölçüsü (alından kafanın arkasında en geniş yere kadar) alın bir mezurayla, iple falan ama deneyerek alsanız daha iyi olur.

  • kobuzchu kiz  (03.06.19 22:22:19) 
sevdiklerinizin açık kask takmasına engel olun.
sadece kafanın çevresine değil ayrıca şekline göre de değişir, oval kafa yuvarlak kafa vs. en iyisi mağazadan bakmak. bi de saçın kabarığı sönüğü var söz konusu kadınlar olunca...(cinsiyetçilik hadshadhahdahfada)

  • okumayi sevmeyen okur  (03.06.19 23:50:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.