[]

Fiyat / Performans çalışma koltuğu

Ofiste kullanacağımız günlük ortalama 10 saat çalışabileceğimiz bir koltuk aramaktayız. Sizler hangi koltuğu kullanıyorsunuz? Memnun musunuz? Nereden satın aldınız?

Teşekkürler.


 
www.nurus.com

dünyanın en rahat çalışma koltuğu
  • vladimirdökümov  (03.06.19 17:51:19) 
kanka f/p dedik sen bize allah koltuğu gönderdin aslkdjalsjkd


  • kvlknctk  (03.06.19 17:53:54) 
benim f/p algım bu, özür dilerim :(


  • vladimirdökümov  (03.06.19 17:55:02) 
İkea-markus
www.ikea.com.tr

  • arenas  (03.06.19 19:21:25) 
günde 14 saat pc başındayım.
6-7 koltuk modeli değiştirmişim. hiçbirinden mennun değildim. sonunda çözümü buldum.
dekatlondan jimnastik süngerini üçe katlayıp oturduğum yere koydum. eti 1 cm olan kaliteli süngerden.
son derece rahatım.
  • aslindasorunumpsikolojik  (03.06.19 22:38:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.