Telefondan sildiğimiz whatsapp konuşmasını

daha sonra bi şekilde geri getirme imkanı var mı? whatsapp uygulamasını kaldırıp tekrar yükleyince yedekleri yükle dediğimiz zaman yüklenir mi? Eğer yükleniyorsa yüklenmemesi için nasıl kalıcı olarak silebiliriz?

iphone kullanıyorsanız icloud'a, google kullanıyorsanız drive'a yüklenir. iki sistemde de sorununuza yardımcı olabilirim.

  • gelecegin yildizi  (03.06.19 15:59:03 ~ 16:00:15)
google kullanıyorum hocam benim derdim yüklenmesin hiçbir şekilde sildiğim konuşmalar. drive'a nereden girip bulabilirim yedeklenen şeyleri?

  • bidakikanizialicam  (03.06.19 16:06:03)
drive'a onay vermediyseniz (soruyor whatsapp ara ara) yüklenmez.

  • kamile necaset  (03.06.19 16:09:07 ~ 16:09:22)
@kamile vermiştim onayı, her gece yedekleniyor yıllardır. ama şimdi bazı konuşmaları silip onların bi daha hiçbir şekilde yüklenmemesini istiyorum.

  • bidakikanizialicam  (03.06.19 16:11:37)
drive.google.com buraya girdikten sonra yedekler sekmesinde olması gerekiyor. yedeği buradan silebilirsiniz. yalnız 1-2 konuşmanın değil bütün yedeğin silineceğini önceden belirtmek isterim.

  • gelecegin yildizi  (03.06.19 16:15:05)
@gelecegin fark etmez hocam o bir iki konuşma silinsin de :) peki telefonun diğer tüm yedeklerini de bulabilir miyiz buradan (fotoğraflar falan)

  • bidakikanizialicam  (03.06.19 16:30:34)
eğer whatsapp dışında başka yedeklerin varsa aynı şekilde silebilirsin. drive dışındaki uygulama dosyalarını silmek istersen "ayarlar>uygulamalar>uyg. adı>verileri sil" yolunu izlersen uygulamayı ilk indirdiğin hale getirirsin.

  • gelecegin yildizi  (03.06.19 16:49:14 ~ 16:53:53)