[]

Banka Hesabını Başka Hesaba Bağlama/Yönlendirme

Yarın maaşım yatıyor ama halkbanktaki hesap yurtdışına kapalı olduğu için internet bankacılığını kullanamayacağım. Bu gece yurtdışına çıkıyorum ve ziraat hesabım yurtdışına açık. Halkbanka yatan parayı doğrudan ziraate yönlendimem mümkün mü?
 
Bayramda bankalar kapalı. onu geçeceksin.

En iyi ihtimal atm kartı ile çekip ziraate yatırabilirsin.


not: yurtdışından da belli bir komisyonla atm vasıtasıyla para çekebilirsin.
  • Techsavvy  (03.06.19 14:36:35 ~ 14:37:53) 
Yurtdışında halkbank atmsi yok. Asıl sorum farklıydı otomatik bir işlemden bahsediyorum.


  • melonsucker  (03.06.19 14:38:08) 
talimat verseniz bile ilk mesai günü olan cuma geçer


  • argent dawn  (03.06.19 14:52:14 ~ 14:52:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.