[]

Rahat Bilgisayar Koltuğu Önerisi

Merhaba arkadaşlar,
Ikea, Koçtaş vb. yerlere epey baktım fakat pek aklıma yatan rahat bir sandalye bulamadım. Var tabii var da, 1000 liradan başlıyor.

max 500 - 600 TL arası, 3+ saat boyunca sırtı ve boynu yormayacak rahat koltuk önerilerinizi bekliyorum. Alıp memnun kaldığınız koltukları da yazarsanız sevinirim.

 
www.hepsiburada.com

4 aydır bunu kullanıyorum. çok rahat ve kullanılan malzeme çok iyi.
  • veri  (03.06.19 12:35:53) 
ben de senin gibi zamanında 400 liralık bir şey almıştım (şimdinin 600 lirası) fakat hepsi düzenli kullanımda rahatlığını kaybetti.

sonunda ikea markus aldım. evet çok tuzlu ama oturaklı ve 2 yıl sonra da hala ilk günkü gibi kalabilen bir ürün. bence sabredip tek seferde bu defteri kapatmakta fayda var, ben şahsen pişmanım bir sürü sandalye denediğime.
  • denizgonen  (03.06.19 15:53:36) 
ucuz koltuk alıp dekatlondan jimnastik süngeri al.
süngeri üçe katlayıp üstüne otur.
en rahat ve ucuz kombinasyon bu
  • aslindasorunumpsikolojik  (03.06.19 22:45:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.