[]

haziranda hirvatistan'a giden var mi?

haziran ortasi yani bir on gün sonra hirvatistan'in kuzeyinde bir yere gidecegiz.
bu sene havalar pek iyi gitmedi bu zamana kadar, yine de sizce denize girme sansimiz olur mu?
hava isiniyor gösteriyor ama deniz soguk olur diye tahmin ediyorum ama bölgeyi hic bilmedigim icin ne kadar soguk olur karsilastirma yapamadim.
daha önce gitmis biri yorum yapabilirse cok makbule gecer.

 
nereye gideceksiniz tam olarak? Muhtemelen epey soguk olacak deniz, girecekmis gibi hazirlik yapin ama bir on gunde isinacagini pek sanmiyorum. ayrica gittiginiz yere bagli olarak ogleden sonra ve butun gece yagmurlu olma ihtimali var (daglarin dizilimi nedeniyle).


  • kassiopeia  (03.06.19 12:28:22) 
evet ben de öyle düsünmüstüm:(
krk adasina gidecegiz. Simdilik günes gösteriyor ama bu haftaya kadar zaten hep yagmur vardi, her an yine degisebilir.

peki bizde araba olacak, krk'da kalsak bile birkac saat mesafede denizi daha sicak olabilecek bir yer varsa oraya geceriz, öyle bir öneriniz olabilir mi?
  • kaputt  (03.06.19 13:43:32 ~ 13:43:55) 
yani kuzeyde hemen her yerin denizi soguktur ama belki girebilirsiniz de belli de olmaz, 20derece fln olursa girilir neden girilmesin, daha guneylere indikce elbette daha sicak olur, araba oldugu icin cok surmez diye dusunuyorum. ben kuzey diyince ana karada daha kuzey rijeka falan sandim. Split olabilir belki?


  • kassiopeia  (03.06.19 15:24:46) 
tamamdir bakalim oralara da cok tesekkürler:)


  • kaputt  (03.06.19 15:34:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.