Arı soktuktan sonra denize girilir mi

Demin arı soktu ayak parmağımdan. İğnesini çokardım kendim çengrlli bir şeydi. Üstünde de kese gibi bir şey bardı galiba tam sokamadı bitiremedi işini. Yandı baya ağrıdı falan. Üstüne ıslak mendille sardım. Şu an da beachteyiz yani bir taraftan hala güneşleniyorum. Acısı da geçti biraz. Denize girsem birşey olur mu

şansa bak, bi parmağının tırnağı düşüyor ötekisini arı soktu, 40 yılın başı bi denize girecen, denize de girersen deniz kestanesine falan basarsın.

cevap: evet girilir bişey olmaz, çok ağrıyorsa sarımsak sürebilirsin.
  • Fodera  (03.06.19 11:27:48)
Aynen hanım da aynı şeyi söyledi :) ayak da aynı ayak bir parmak var arada sadece. Ayakkabıyla giriyorum bir şey olmaz inşallah

  • condom kurşunu  (03.06.19 11:29:41)
Niye girilmesin ki? İki sene önce filan beni de sokmustu, girdim denize. Yerinde olsam üzerine işerdim ama.

  • elorelia  (03.06.19 11:39:30)
şifa niyetine bile girebilirsin. tuzlu su iyi gelir. geçmiş olsun.

  • spirit crusher  (03.06.19 11:55:32)
girilir :) beni de elimden sokmuştu plajda tuzlu su rahatlatmıştı hatta.

  • theseachange  (03.06.19 12:05:59)