[]

Artık kimse postacı tipi çanta kullanmıyor mu?

Sırt çantası dışında bir postacı çantasına rastlamadım şahsen.
 
Moda değişti, 5 10 sene önce popülerdi. Geçen gün gördüm birini bu değişimi hatırladım haha. Var yani yine tek tük kullanan insan ama pek kalmadı. Zaten sağlıksıztek omuzda taşımak, hele bilgisayar falan varsa.


  • senolll  (03.06.19 11:14:24) 
ben kullanıyorum hala.
tipini falan beğendiğimden yoksa ergonomik değil gerçekten.

  • ilkot  (03.06.19 11:16:55) 
ben öyle laptop taşıyorum. sırt çantası da var ama gömlek kumaş pantolon üstüne sırt çantası takılmaz. şık olsun diye omuzda taşıyorum


  • kitik  (03.06.19 11:20:06) 
yazın postacı kışın sırt çantası kullanıyorum. Çünkü sırtım terliyor


  • westblack  (03.06.19 11:20:14) 
esim ve ben kullaniyoruz.
daha güvenli geliyor elimin altinda.

sirtimda hep cüzdanimi calacaklar hissi var. zamaninda iyi kapkac oluyordu sokaklarda, ön gözde ne varsa aliyorlardi, galiba o zamanlardan icime islemis sirt cantasi takamiyorum.
  • kaputt  (03.06.19 11:21:19 ~ 11:21:45) 
sırt çantası veya bel çantası daha konforlu. kulaklık takmak ve kitap koymak çıkarmak daha kolay oluyor.


  • dismainpula  (03.06.19 11:24:34) 
Çok sağlıksız bir şey.


  • hkaan  (03.06.19 12:24:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.