cafe aydınlatma vs.

selamlar ve merhabala. efendim şimdi çok yakın bi zaman cafe açıyoruz şöyle cafe için aydınlatmalar lazım resimde ki gibi. www.aydinlatmadunyasi.org ya da ne bileyim daha farklı aydınlatmalar bulma içerisindeyiz. eğer gördüğünüz bak hacı bu tarz aydınlatmalar güzeldir. şurası yapıyor hatta tanıdığım var gel onlara yaptıralım güzel olur gibi şeylere de razıyım. hatta böyle sisli gibi aydınlatmalar oluyor. o tarz'da olur.
bu arada mekan çok şık olucak hehe sırf bahçesi 200 mt2. ayrıca bahçeye şunlardan koy gibi önerilere de açığız. eğer yararı olucaksa cafe sefaköy'de arel üniversitesi karşısında olucaktır. sizce neler uygun olur?

şuan da dekorasyonu bitti bitecek. yoğun bir şekil de çalışma var cafe'de. ben de şimdiden araştırıyorum. yani en fazla 3-5 gün sürecek bu iç çalışması vs. yalnız böyle oturma şeysinde kararsız kaldım. sandalye almayı düşünmüyorum öyle kahvehane gibi. hani daha modern daha tarz bişiler düşünüyoruz. ve en önemlisi bahçesi şu anda. yani yaz geldi bi de bahçesi çok klas olmak zorunda. gittim diğer cafeleri de gördüm çok kıytırıktan yerler ama doluyor oralarda. ayrıca ders çalışma gibi bi yer de ayarlasak mı ? yani kahve içerek kitap okuma vs. of yahu amma uğraştırıcı.

  • sert yerden yavas  (04.04.10 14:39:53)
o tarz olmasını istemiyorum ya starbucks tarzı falan sevmiyorum yaa. koltuk için'de o tarz düşündükte hepsinin öyle olmasını istemiyoruz, oturan var oturamayan var di mi? bir de tavla falan da olsun diye şey ediyoruz. okey mokey. kahve gibi oluyo biraz ama sevenleri çok :p

  • sert yerden yavas  (04.04.10 15:31:05 ~ 15:34:01)
pldturkiye.com
Böyle bir dergi var, karıştırsan bir şeyler bulursun. Ayrıca mekanı bilmeden şu aydınlatma uygundur demek yanlış olur. Mekanın büyüklüğüne göre, hangi cepheden ışık aldığına göre, duvarların rengi, malzemesi, tavan rengi, malzemesi, mekanın konsepti gibi bir çok değişken varken spesifik örnek vermek zor tabi. Eğer para varsa sırf bu işle uğraşan profesyonel firmalar var onlarla çalışın derim.

  • loralynn  (04.04.10 16:02:48)
@loralynn heh. maalesef o kadar paramız yok ya. kendi çabamızla yapıcaz bazı şeyleri. tabi eğer iyi para kaldırırsak hehe profesyonel firmalarla çalışabiliriz:p

  • sert yerden yavas  (04.04.10 16:13:10)
www.lsp.com.tr

surayla bi konus müdür, bi guzellik yaparlar.
  • bryan fury  (04.04.10 16:20:27)