[]

tatil yeri tavsiyesi arıyorum didim/datça gibi.

merhabalar. tatile yeni yeni çıkmaya başlayan aile olarak eşimle gitmek istediğim yerler hakkında tavsiyenize ihtiyacım var.

2 sene önce didim'e gittik 3.koy falan güzeldi. yerleşmiş ve orada çalışan halk biraz değişikti tabi ama genel olarak denizini ve kumunu çok sevdik.

geçen sene de datça'ya gittik orası da hoştu. sezon kapandıktan sonra gittiğimiz için kalabalıkta yoktu ve denizi de çok güzeldi. palamutbükü'nü pek beğenmedik çünkü yüzme kabiliyetimiz çok iyi değil aşırı dalgalıydı ve hemen derinleşiyordu.

bu sene de bir yerlere gidelim diyoruz. gittiğiniz, beğendiğiniz ya da çevrenizden öğrendiğiniz yerlerin önerilerini paylaşırsanız sevinirim.

iki kriterimiz var:

1.didim ve datça gibi deniz durgun olacak ve 10 adım sonra boyu geçmeyecek. dediğim gibi çok iyi yüzemiyoruz. 10 kulaç falan anca.
2.nispeten sakin olsun ama çok kalabalık olsa da sezon bitince de gidebiliriz. fikir verme açısından elzem değil. (bir altınkum kalabalığı da olmasın tabi)

gece eğlenmesi açısından pek bir beklentimiz yok açıkçası.

çok teşekkürler şimdiden.

 
Bodrum-akyarlar


  • kablelvuku  (02.06.19 21:30:56) 
kaş tam size göre. denizi ve insanı çok güzel. liman ağzı diye bir yer var. tavsiye ederim.


  • walter white kilikli  (02.06.19 22:53:41) 
didim demek tunceli türkü barları demek. datça çok uzak ve sıkıcı. marmaris ve çevresi hem sakin hem kumlu plajlarla dolu. kuşadası güzelçamlı adaya göre saha sakindir.


  • mikahakkinen  (02.06.19 23:33:34) 
Assos olabilir


  • palmtree  (02.06.19 23:44:01) 
@mika aynen öyle fakat sıkıcılık, uzaklık önemli değil. temiz, sığ ve durgun deniz peşindeyim.


  • bisorumvargaliba  (03.06.19 03:10:57 ~ 03:11:46) 
Bodrum Mazi koyu


  • yuyu  (03.06.19 08:27:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.