[]

GOT son sezonu nereden izleyebilirim?

Sadece digiturkten diildir saniyorum. Link atar misiniz arkidisler.
(*game of thrones) 
yandex uzerinden aratirsaniz gelir birkac site


  • The_Lollok  (04.06.19 15:00:13) 
Setfilm


  • =)  (08.06.19 01:47:51) 
torrent

1337
  • Elduinnnn  (08.06.19 02:01:35) 
Torrent icin site de onerseniz mukemmel olucak kanimca. Cunku ben torrentz'de kick ass'de falan kaldim en son hala islev gorurmu yeni biseyler var mi bir guncelleyin beni anacim.


  • formalite  (11.06.19 01:47:16 ~ 01:49:06) 
torrentz2.eu

Hangi kalitede izleyeceğinizi seçin, sonra indirebileceğiniz sitelerin listesine yönlendirileceksiniz.
  • marjory  (11.06.19 02:13:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.