[]

The Handmaid's Tale altyazı sorunu

Acaba 2.sezonun altyazısı elinde olan biri paylaşabilir mi benimle?
 
  • Moks  (01.06.19 22:23:57) 
dmca tarafından engellenmiştir yazıyor türkçe altyazılara girdiğimde. her yerden kaldırtmış blu tv :(


  • Muvaffakiyetsizleştiricileştiriveremeyebilece  (01.06.19 22:33:36) 
opera vpn aç yardır ben indirebiliyorum ya da bs player indir o otomatik çeksin.


  • Moks  (01.06.19 22:52:10) 
Moks +1

Bs.Player otomatik buluyor. Dizinin bütün bölümlerinin altyazılarını böyle Bs.player programıyla indirdim.
  • put it in your appropriate place  (01.06.19 23:46:53) 
teşekkürler bs player ile hallettim. 2005 te falan kullanıyodum bu programı arayüzü hala değişmemiş kullanımı çok zor ama altyazı olayı güzelmiş. keşke bu özellik gom playerda da olsa :)


  • Muvaffakiyetsizleştiricileştiriveremeyebilece  (02.06.19 00:17:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.