[]

Aliağa'dan izmir otogara nasıl gidebilirim?

Direk gidebileceğim minibüs tarzı bir araç var mıdır yoksa izbandan sonra nerede inip ulaşabilirim?
 
izbandan alsancakta inip ışıkkent dolmuşuyla gidebilirsiniz garın önünden geçiyor.


  • tmm  (01.06.19 16:42:10) 
biletinizi aldıysanız izbanla karşıyaka çarşıda inip firma şubesinden servisle ulaşabilirsiniz yada izban çarşı durağının dibinde mibibüslerin ilk durağı var oradan otogar minibüslerine binebilirsiniz. daha pratik vir yolu vardır ama malesef çiğliden ötesi bana uzak kalıyor :)


  • issiz karga  (01.06.19 16:51:41) 
İzbanla Halkapınar, ordan 555 nolu otobüs.

Saatler için eshot sayfasına bakabilirsiniz.
  • Phoebe  (01.06.19 17:01:12) 
Dikili - İzmir otobüsleri Aliağa'ya da uğruyor. Onlara binebilirsiniz.


  • nickini vermek istemeyen uye  (01.06.19 17:08:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.