[]

Ankara'da asker alışverişi nerden yapılır?

Nerede bu asker çarşısı? Google'dan baktım ama tam emin olamadım değişik yerler çıkıyor?
 
Senin aradığın yer tandoğan kapalı çarşısı

Maltepe metro durağında in. Tandoğana doğru biraz daha yürü. Yürürken yolun sağında çıkar karşına. Aşağı iniyosun. Ne ararsan var.

Ben bayağıdır gitmiyorum bu arada. Yeni garla birlikte kapanmış da olabilir ama binde bir ihtimal.
  • (s)AINT  (01.06.19 12:04:38) 
  • (s)AINT  (01.06.19 12:05:04) 
Tandoğan çarşı ölü vaziyette, necatibey caddesinde över pasaji veya tiryaki pasajina bak.


  • tangoalfa  (01.06.19 14:06:22) 
Necatibey de javdes var. Bu mağazaya bakabilirsin. Kızılay avmye yakın


  • opitseri  (01.06.19 14:14:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.