[]

mynet email alternatifi var mı?

mynet'in email servisi temmuz'da kapanıyormuş. ücretli oluyormuş daha doğrusu.

alternatif bilen var mı?

gmail falan demeyin. türkiye'de hizmet veren bir servis olmalı mynet gibi.

eskiden onlarca türkiye merkezli email hizmeti veren site vardı. şimdi hiçbiri kalmamış ortalıkta. 1 saattir arıyorum mynet'e alternatif bir tane site bulamadım.

tekrar ediyorum, aradığım şey: ücretsiz ve türkiye üzerinde hizmet veren bir servis.

teşekkürler.

 
Meraktan soruyorum, Türkiye de hizmet vermesinin önemi nedir acaba?


  • kisa  (01.06.19 09:27:41) 
Server'lari turkiye'de olan bir hosting firmasindan kendi domaininizi alip mail hizmetini kullanabilirsiniz.


  • brkylmz  (01.06.19 11:10:14) 
yandex.com.tr kullanın. tr ofisleri var. dünya markası.

ama ben olsam gmail ya da outlook şaşmam. nedeni ise mynet işte. bu kadar yıl devam etmiş olması bile mucize. ben olsam yandex ile falan anlaşma yapar yine bedava kullandırtırdım. baya kullanıcıları olsa gerek iyi para eder.

gerçi tr servisi sanıp yıllarca mynet kullanmış dinazor kullanıcı verisine kim para verir bilmem.
  • ozdek  (01.06.19 11:43:59) 
@brkylmz: o zaman ücretsiz olmuyor. ben ücretsiz bir çözüm arıyorum.

@kisa: öyle gerekiyor.

@ozdek: dünya markası değil türkiye markası arıyorum. google'ın da tr ofisi var o şekilde baktığımızda.
  • '''  (02.06.19 00:23:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.