[]

Burnuma sirkeli su çektim şu anda kilit durumda nasıl açarım

Bahar boyunca burnum sürekli ya tıkalı ya da akıyordu, ben de vaktiyle böyle birşey duymuştum iyi gelir diye yaptım şu anda burnumdan nefes alamıyorum yardım edin ne yapmalıyım?
 
akciğere gitmiştir büyük ihtimal. ya da burun damarlarına zarar vermiştir tıkanmıştır burun


  • dismainpula  (01.06.19 01:23:46) 
burnuna sirkeli su çeken 97839395 kişi dinledim ve hepsi saatlarce hatta neredeyse üç dört gün korkunç bir acı çektiklerini ve çok pişman olduklarını anlattı. gerisini bilemiyorum.


  • gördüm seni minik  (01.06.19 01:50:35) 
birisinin beyaz sirke icip oldugunu duydum, haberlerde var. uygulamayin soyle kocakari taktikleri. evinizi temizleyin sirkeyle burnunuzu degil. allah korusun ya bir sey olursa? elma sirkesi de mide delen bir seymis.


  • batlegolas  (01.06.19 06:29:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.