[]

blablacar'a guvenebiliyor muyuz?

Ilk kez ilan verdim, yalniz kadin olarak gidecegimden sadece kadin opsiyonuyla gidiste arabayi doldurdum, tum yolcularin da yorumlari olumlu.
Donusum bayram ortasi Canakkale'den, gene sadece kadin opsiyonu vardi, pek fazla da basvuru olmayabilir. Bir kadin yazmis, esimle katilmak istiyorum demis.. hic de yorumu vs yok. Fotografi var, ama fotograftan ne cikarilirsa...Normal bir Canakkale'li insana benziyor:)

Blablacar'da sorun yasayan oldu mu? Guvenebilir miyim sizce?

 
Şimdiye kadar 50 yorum aldım 200 un üzerinde yolculuk yaptım. Almanya dan Türkiye ye dahi gelirken kullandim.

Kadın olarak kullanmayın! Burası Turkiye. Kötü niyetli insanlardan asla emin olamazsınız.
  • lion de la Turquie  (31.05.19 21:11:05) 
ben yolcu olarak, eğer ek güvenlik tercihleri sağlanmıyorsa resmi kimlik, açıklama, fb arkadaş sayısı gibi yorumsuz sürücüleri tercih etmiyorum. ben olsam güvenmezdim.


  • suphe  (31.05.19 21:55:41) 
@suphe uyarinizi dikkate almakla birlikte, nickname'inizle pek tutarli oldugunu soylemeden edemeyecegim:)


  • honfleur  (31.05.19 23:13:42) 
30'a yakın kez kullandım. hic bir sorun olmadı ve sezmedim de. en fazla ekilirsiniz.


  • picassoishere  (31.05.19 23:52:23) 
nakil operasyonu tek kişi olmaz zaten. Kadın hemşire adam doktor


  • gatherer  (01.06.19 00:58:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.