[]

iş olmayan iş yerinde verimli vakit geçirmek

Kimse de konuşmuyor benimle. 8-9 saat burda kalmak zorundayım. Hangi sitelere girebilirim. Neredeyse yaz boyu böyle geçecek gibi. Bilgisayarım video izleyince kasıyor. İngilizcem iyi seviyede tavsiyelerinizi bekliyorum. Bilgisayar dışında yapılabilcek önerilerinizi de söyleyebilirsiniz.
 
Ne yaparsan yap sıkılacaksın kardeşim. İyisi mi kendine yeni işler bul kasan bilgisayardan. Ömür geçmez öyle. Hem biliyor musun boş oturmak kadar yorucu iş yok. Allah telle tuale tü yardımcın olsun.


  • iyi karpuz  (31.05.19 10:49:10) 
hocam
senin üstün vardır
o üstüne ne yapabilirim diye sor
video / oyun olayına girme
iş yeri ne üzerine
imalat vs. ise yöneticine söyleyip ingilizcem iyi malı yurtdısına pazarlamaya calısabilirim diyebilirsin
  • kingcyrax  (31.05.19 10:49:50) 
zaman en kıymetli şeyimiz. öyle okuyup geçmeyin bunu.

yeni birşeyler öğrenmeye her gün birkaç saat ayırabilecek gibiyseniz çok şanslısınız
  • nop  (31.05.19 10:53:01) 
Valla özel sektör sağ olsun, bayram izni yok ama bizim dışımızdaki herkes tatilde diye gelen giden de olmayacak haliyle.
Benim telefonda blu tv ve netflix var. Zeki Demirkubuz filmlerini bitirmeyi planlıyorum. Üstüne merak ettiğim bir sürü Türk filmine denk geldim, onları izlerim diyorum. İki entelektüel seviyem olsun, ortamlarda façam olsun bağri.

Sürekli tek bir yerde olmak gerçekten sıkıcı, yukarıdaki arkadaşa katılıyorum. Bence bir saat film izleyip on dakika çay molasına çıkın ki tek bir şey yapmamış olun.
  • mor bembombom  (31.05.19 10:55:58) 
yarım saatte bir 5-10 dk yürüyüş


  • bir soru sorcam  (31.05.19 10:58:54) 
finansal piyasalara dair tonla ücretsiz kaynak var internette. oku, öğren. hem vakit geçirir, hem de kendini geliştirirsin.


  • cay koy geliyorum  (31.05.19 11:06:57) 
Bölüm değiştirmeyi düşünüyorum. Kurumsal bir şirket olduğundan amire öyle diyemem zaten iş olmadığının o da farkında. Telefondan paket bitmesin diye video izlemiyorum. Kampüs iyi ama öğle molası dışında tek basina dolasinca açık hedef gibi hissediyorsun. Fazla ciddi şeyler okuyunca canım sıkılıyor Öğretirken eğlendiren şeyler lazım.


  • sordum soruyu  (31.05.19 11:11:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.