istanbul-bodrum uçuş

selamlar,

millerim var ve uluslararası uçmama yetecek kadar değiller ancak bodruma gidiş dönüş 2 bilet alacak kadar da değiller. 1 tane business bileti alabiliyorum. asıl soru şu içki veriyorlar mı yurtiçi uçuşlarda ve 1.5 saatte business uçmaya değiyor mu?

iç hatlar ve 2-3 saatlik dış hatlar uçuşlarında uçak küçük gövdeli olduğundan bir business rahatlığını tam anlamıyla tadamazsınız ama yine de perdenin ön tarafında olur kendinizi iyi hissedersiniz.

  • life is not fair  (31.05.19 10:18:21)
perde olsun olmasın ya ben rahatlık peşindeyim. eğer bir farkı yoksa pek vermeye de gerek yok öyleyse.

  • isvicre rakisi  (31.05.19 10:21:52)
1 saati bile bulmayan bir uçuş için hiç gerek yok eğer millerinizin son kullanım tarihi gelmedi ise. şimdiden iyi yolculuklar!

  • life is not fair  (31.05.19 10:25:28)
bedava içki vermiyorlar yurtiçi uçuşlarda. thyde satın almaca oluyor mu ondan da emin değilim

  • cay koy geliyorum  (31.05.19 10:36:54 ~ 10:37:50)
Yurtiçi uçuş için business almak gereksiz. Geniş gövde denk gelirse rahatlığını görmüş olursunuz o kadar. Dar gövde gelirse pek bir olayı yok. hele eski tip uçak gelirse koltuklar ekonomi ile aynı sadece ortadaki koltuk boş.

  • catch the arrow  (31.05.19 16:00:07)
Uçağına göre çok değişir. Geniş gövde denk gelirse %100 bir business deneyimi yaşarsın. Dar gövde denk gelirse güzel yemek yersin, rahat gidersin ama bu kadar. Bence bi kere dene aklında kalmasın.

  • roket adam  (31.05.19 23:30:11)
ya business uçmuyor değilim sadece miller çok sıkıntılı bi miktarda olduğundan nasıl yapsam diye düşündüm en iyisi saldım.

  • isvicre rakisi  (01.06.19 13:38:44)