[]

hiç tik atmadınız diye küfür yediniz mi?

bazen soruya odaklanmayıp alakasız ve agresif bir şekilde laf sokma amaçlı cevap yazanlara tik atmayınca özelden küfür ediyorlar. size de oluyo mu böyle şeyler? neden küfür edecek kadar kafaya takılır onu da anlamıyorum.

neymiş bir de işine gelmeyen cevaba tik atmıyorsun falan diyorlar. oysa aynı soru altında düzgün bir şekilde "işime gelmeyen" cevaplar yazanlara tik atmışım, kendi kendine gereksiz agresyon yapan, soruya cevap vermeyen kişiye tik atmamışım onu bile göremiyor.


 
Bir defasında sorduğu/tavsiye istediği konuya bence böyle yapmalısın diye uzun uzun yardımcı olmuştum elemana adam tik atmayıp cevap yazmıştı beğenmedim tavsiyeni diye.

Küfür etmemiştim ama baya bişey yazıp silmiştim. Ayrıca bende alakasız laf sokanlara tik atmıyorum
  • avatar is back  (31.05.19 03:03:10) 
Evet


  • adwokat  (31.05.19 03:10:27) 
Birisi işime yaramayacak şekilde cevap yazmıştı tik atmamıştım, herkese tik attın bana niye atmadın diye mesajla sitem etmişti. Ben de üşenmedim nedenini açıkladım. Cevabı editleyip istediği şekle getirip “şimdi tikleyebilir misin” dedi. İçimden sen nası bi ruh hastasısın dedim ama yine tik atmadım :)
Sonuç: cevabı sildi.

Eskiden cevbın tiklenme oranı düşmesin diye tiklenmeyen cevapları siliyordum. Tabi o zamanlar çocuktuk :)
Böyle şeylere takanlar ya ağır ergen ya da okb dir.
  • neysene  (31.05.19 03:10:59) 
Hiç küfür yemedim, çünkü yememi gerektirecek bir şey yapmadım :D Ayrıca tike mike takılmıyorum hiç dert etmem böyle şeyleri. Her şeye tik atarım ama atılmasını beklemem. Zaten milletin özel hayatıyla ilgili sorduğu şeylere pek cevap yazmıyorum, yazsam bile atar gider yapmam.


  • eazy  (31.05.19 03:18:36) 
hayir yemedim. kimseye bu sebeple kufur etmem de.

tik atinca ne oluyor atmayinca ne oluyor???
  • batlegolas  (31.05.19 05:41:24) 
tik için soru soruyorsan, o da tik için özelden yazıyordur, tike verilen değer genelde aynı eşdeğerde..


  • redeath  (31.05.19 08:33:08) 
hiç yemedim.
soruma cevap olmayan yanıtlara tik atmıyorum ben de.

  • teritori  (31.05.19 09:01:59) 
genelde her zaman tik atıyorum. (cevap işime yaramasa bile işaretliyorum. maksat gönülleri kırılmasın)

sadece bariz şekilde dalga geçmeye çalışan, aşağılayıcı bir tavır içinde olan vs. kısacası agresif bir tarzı olan cevaplara tik atmam. bugüne kadar duyurudan hiç küfür yemedim. ekşide yemişliğim var.
  • draconas  (31.05.19 10:06:27) 
Tik ne ise yarıyor hala onu bile çözmüş değilim :/


  • aksi kanitlanmadikca cocuktur  (31.05.19 10:07:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.