[]

Kendini izlettirecek film

Geçmişteki bir durum yüzünden film izleyemez oldum. Halbuki çocukken film koleksiyonu yapmaya başlamış adamım. Bu gece teze ara verip kafa dinlemek istedim, ama kendini zorla izlettirecek bir film lazım. Yoksa youtube'da oradan oraya zaplayıp bütün geceyi yiyeceğim.

Gerilim değil de gizem filmi olsa şöyle fena olmazdı sanki. Mesela Avusturya yapımı sihirbaz mıydı neydi, öyle bir film vardı. Hem tarih, hem gizem. Altın orta burada sanırım. Bu tanıma uyan bir film var mı mesela? İlk on dakikada insanı saracak?


 
el secreto de sus ojos


  • mukremin citir  (31.05.19 00:19:17) 
Gone girl, belki seversin


  • cemallamec  (31.05.19 00:57:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.