TV Smart mı olmalı, olmasa da olur mu?

Yine düşük bütçeli bir öneri istemek için buradayım. Tv alacağım, bütçem max. 1500. 40" ya da 39" düşünüyorum. Sunny tvler ucuz ancak netflix, youtube gibi uygulamaları browserdan açmak gerekiyormuş. kolaylıkla kullanabileceğimi düşündüğünüz önerileri buraya alabilirim. teşekkürler.

aradaki fark mi box, iptv kutusu gibi cihazların fiyatından fazla ise değmez az ise düşünülebilir.

  • paudi  (30.05.19 23:49:40)
Tv smart olmalı, kanser olmak istemiyorsanız. Sonra tv box alacaksınız ekstra masraf.

  • baal  (30.05.19 23:49:43)
smart tabii ki. youtube falan neyse de Netflix, kullanıyorsanız blutv vs. çok iyi. tarayıcıdan bunlara girmek, 146'dan internete girmek gibi bir şey.

  • giovanne  (30.05.19 23:52:48)
Kesinlikle smart. İptv uygulamasi indirip, tvden direkt izleyebiliyorsunuz. Youtube vs saymiyorum bile

  • cliffburton  (30.05.19 23:57:28)
normal tv + chromecast daha bile iyi olabilir

  • nop  (30.05.19 23:59:31)
Smart olmalı

  • kablelvuku  (31.05.19 06:51:03)
nop +1 bence, bu gün smart olan tv yarın o kadar smart olmuyor çünkü, bende samsung var, adamlar skype'ı kaldırdığından beri kullanmıyorum.teknoloji geliştikçe daha fazla işlemci gücü, daha fazla ram'e ihtiyaç duyuyor cihazlar ancak donanıma müdahale edemiyorsunuz. özelleştirebilmeniz de daha zor oluyor.

  • selam  (31.05.19 08:01:58)
max 1500'e alacağınız smart tv'den hayır gelmez.
düz tv alıp chromecast, mitv gibi alternatiflere yönelebilirsiniz.

Ancak şunu da belirteyim 2 ay önce smart tv olayına giriş yaptım ve dünyanın rahatlığıymış allahın cezası :)
  • teritori  (31.05.19 09:11:19)
okumadan cevap verenler kesinlikle smart demiş de 1500'e alacağın smart tv'den verim alamazsın. lg'nin samsung'un bile giriş seviye smart tv'leri ağır aksak çalışıyor. hele ki browser'a kalacaksan sinir harbi yaşarsın.

bu devirde smart olmayan tv bulmak zor o yüzden 1300-1500'e alacağın orta halli bi tv'ye 300-400 civarı android box takarak keyif alırsın.

bana kalsa 1500'lük dandik marka tv hiç alma derim. tv bu, alınca uzun kuıllanıyorsun. o yüzden en azından lg'nin samsung'un philips'in 2-3 bin bandındaki giriş seviyesi modellerine bakarsan panel kalitesi açısından üzülmezsin.
  • Jux  (31.05.19 09:29:04)
Jux+1

  • Topalordek  (31.05.19 10:40:51)
Vestel A101 özel üretimi hilevel al paranızın yettiği en büyük inç. 1899 a 49inç vardı. Netflix ve YouTube var.

  • gatherer  (31.05.19 16:05:53)