[]

İzmir’de bayramda kalacak yer

Merhabalar. Kız kardeşim İzmir’de okumakta, bayramda yurt tatile giriyormuş. Üç günlük kalacak yer bakıyoruz. Misafirhane veya uygun apart gibi öneriniz var mıdır?
 
Nerede okuyor bilmiyorum ama bornova tarafıysa mazhar zorlu turizm lisesinin uygulama oteli var


  • helena  (30.05.19 14:13:11) 
İzmir uygulama oteli doluymuş. :(


  • she brings the rain  (30.05.19 14:36:35) 
Karayolları, dsi, tarım orman misafirhanelerini de bir sorun.


  • kimlanbu  (30.05.19 14:52:32) 
ailede memur varsa maliye konuk evi karşıyaka.


  • mikahakkinen  (30.05.19 14:52:35) 
en pratik olanı eve çıkmış bir arkadaşında kalması gibi geliyor
yurtların tatile girip hizmeti kesmesi de çok garip geldi, belki tatile girmeyen başka bir yurt vardır?

  • ilkot  (30.05.19 16:10:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.