[]

İğneada’da kamp önerileriniz neler?

Merhaba, arkadaşlarımla bayram tatilinde iğneadada kampa gideceğiz. Biliyorum o dönemde çok kalabalık olacak ama çalışan insanlar olduğumuz için başka şansımız yok.
Daha önce gidenlere birkaç sorum var:

Sakin kalabalıktan uzak olabilecek nereye çadır atabiliriz?
Duş tuvalet işini kamping alanlarında kalmazsak nasıl halledebiliriz? (Kamping alanları çok kalabalık olur diye düşünüyoruz)
Nerelere gitmeli, ne yapmalı?
Longoz ormanlarında kano ya binen var mı?

Şimdiden teşekkürler :)

 
daha 1 ay önce oradaydım. Longoz ormanlarının her yerinde kamp yapabilirsiniz. Zaten giderseniz kamp yapan insanlara rastlarsınız.

4 tane göl var longoz ormanlarında. yanlış hatırlamıyorsam mert gölünde kanolar.

instagram da @haliligneada diye bir profil var oraların rehberi o hesabı inceleyip daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

yolları cok kotu aman dikkat. kalabalık olursa işiniz zor. o yolda 10 araba olsa yol bitmez.
  • koela  (30.05.19 13:52:14 ~ 13:52:37) 
gitmeden önce soruşturun, sıcak havalarda, etraf bataklık olup, ortalığı sivriler basıyor


  • silver apple  (30.05.19 21:58:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.