[]

En iyi filmler, diziler, kitaplar, oyunlar...

Liste içerik siteleri son zamanlarda çok türedi ama farklı bir site önereceğim.

En iyi filmler, en iyi diziler, en iyi kitaplar, en iyi oyunlar gibi içeriklerde en iyiyi kullanıcı oyları belirliyor. yani editörler veya site yönetimi seçmiyor.
En çok oy alan başlık üst sıraya çıkıyor. bence güzel olmuş.


(git:www.lisste.com )

 
ben instagramdan takip ediyordum sayfalarını keyifli. içerik sayısı artarsa baya güzel olur. en azından onedio gibi diğer sitelerde ulan en iyi filmlere .... nasıl koymazlar, yada .... olmayan liste mi olur diyosun, bunda onu çözmüşler. olmayan başlıkları sen ekleyebiliyosun. ha bir süre sonra tartışma ortamına dönebilir o ayrı.


  • biber  (30.05.19 10:31:32) 
Kullanıcıların en iyiyi seçmek için oy vererek seçtiği en iyi liste sitesi bence çok güzel site olmuş

www.lisste.com
  • fizzy  (08.06.19 17:14:08 ~ 17:15:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.