[]

istanbul - fethiye rota

selam,
iki sorum olacak:
1) hangi rotayı kullanmalıyım? izmir üzerinden mi gideyim, yoksa direkt çat diye dümdüz aşağı mı inmek lazım?
2) Fethiye'de üç gün için rezervasyon yaptırdım, ancak öncesi ve sonrasında bu rota üzerinde 2-3 gece farklı noktalarda konaklamayı düşünüyoruz. aklınıza gelen, evet şuranın denizi sahili çok iyidir gidin kalın diyebileceğiniz saklı bir yer var mı?

tenis

 
derinlesmeyen deniz ve kumsal seviyorsaniz istuzu plaji ve ya sarigerme olabilir.


  • 1917  (29.05.19 23:28:02 ~ 23:30:54) 
Cat diye inmeyip, Ege kiyilarindan giderseniz eger 1 ayda varamazsiniz zaten ugranacak yerlerden dolayi. ben olsam en azindan Ayvalik / Cunda 1 gun, Cesme / Alacati 1 gun, Akyaka / Gokova korfezi 1 gun, Marmaris / icmeler 1gun sonrasi gocek / fethiye yapardim.


  • Henry McClean  (30.05.19 00:09:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.