[]

Avmlerdeki x ray cihazı

Neredeyse haftada 6-7 kere geçiyorum bundan spor salonu avmde olduğu için zararı var mıdır sizce böyle her gün her gün?
 
X-ray cihazi degil onlar, metal dedektoru. Metal tespiti icin manyetik alan kullaniyorlar, radyasyon degil dolayisiyla zararli degiller.


  • Haldamir  (29.05.19 14:01:54) 
xray den çantan geçiyor sen metal dedektöründen geçiyorsun.

edit : sayfayı yenilememenin zararları
  • kimlanbu  (29.05.19 14:08:28 ~ 14:08:49) 
o kadar basit bir x-ray cihazı olabilir mi sence? çantanı vs. koyduğun şey x-ray, hani ekrandan görüyorlar falan. te allahım.


  • gördüm seni minik  (29.05.19 14:14:35) 
Chernobyl dizisinden bunlar hep, ağzına metal tadı gelenler falan ne bileyim...


  • Beherit  (29.05.19 15:17:06) 
moruq chernobyl die bi dizi izledim radyasyon flnn üf acilen devlet yetkilileri bu diziii izlemeli moruk awmler kapatılmalk


  • dismainpula  (29.05.19 16:42:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.