[]

Havuz Problemi (!)

Arkadaşlar, kızımı (5,5 yaş) açık havuza götürme sözü verdim de sizce dışarısı kaç derece olduğunda götürmeliyim? Minimum kaç olmalı hava?

Not: Ankara


 
30 derece ve üstü olduğunda rahatlıkla götürebilrsiniz.

yazları hava 25 dereceler civarına düşünce hafif bir ürperti oluyor.

birim gölgedeki sıcaklık değil, termometre sıcaklığı.
  • babilbaligi  (29.05.19 12:02:59) 
hava güneşliyse götürün ne olacak. hava biraz serin bile olsa birşey olmaz bağışıklık kazanır.


  • biergarten  (29.05.19 13:12:41) 
Haziranın ortası olsun bence. Rüzgarlar biraz sert üşütür çocuk.


  • nick konusunda kararsizim  (29.05.19 14:36:36) 
şöyle bi kaç gün üst üste en az 32-33'leri falan görsün hava su ısınsın da öyle gidin bence o da haziran sonu temmuz gibi olur herhalde. siz bilirsiniz tabi ama şahsen ben koca adam olarak gitmem üşürüm diye şu sıralar.


  • semaforo de medianoche  (29.05.19 15:55:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.