[]

about time tarzı iyi hissettiren film öneriniz var mı?

tez bitirme-final öncesi son aşamalardayım. bu tip iyi hissettiren birkaç film izleyip motive olmak istiyorum boş zamanlarımda.
 
Midnight in Paris.


  • Amaranta ursula  (28.05.19 22:59:17) 
Flipped, moonrise kingdom, the royal tenenbaums, 500 days of summer
About time çoğzel ya görünce how long will I love you dııı dı dıı diye söylenmeye başladım

Flipped'ı 2 kere izledim çoğzel bi daha bile izleyebilirim izlemediysen ilk onu izle bence
  • lorne malvo  (28.05.19 23:44:00) 
Amelie

NOT: Diğer filmi görmedim, hatta ilk burada okudum. O yüzden aynı tarz olmayabilir, hatta Royal Tenenbaums'u gördüm tavsiyeler arasına da, benzemiyor gerçekten. Ama iyi hissettiren film konusunda bir numaralı tercihim.
  • d max  (28.05.19 23:45:41 ~ 23:47:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.