[]

Trabzon mu Rize mi

Şimdi resimdeki gibi gezi planımız var. Arhaviden sonra trabzona geçersek sabahında Sümelaya çıkıp civarında gezer gece merkezde kalıp sabah erkenden köşk müze gezip havaalanına geçeriz dedik amaaa,
Arhaviden sonra trabzona gitmeyin Rize'de kesin şurayı görün Sümela'dan daha güzel dediğiniz yer var mıdır? Ertesi gün Trabzondan 3 te uçak var.

Bu planda şu olmasa da olur onun yerine şuraya gidin derseniz müteşekkir oluruz.

Not: kendi aracımız olmayacak ulaşım yerel ve orada kiralama şeklinde olacak.

 
Trabzon sumela yerine rizede ardesenden camlihemsine gecin
Ve orada zil kaleyi, palovit selalesini ve simsir ormanlarini ve firtina deresi ile ayderi gorun.
Hepsi yarim saat surusluk bir daire icerisinde
  • belki lazim olur  (29.05.19 01:56:47) 
Şavsat karagolu esgecin. Zaten borcka karagole gideceksiniz ki borckadaki daha guzel. Savsatta yavuzkoye muhakkak gidin. Macahel kadar gorulmesi gerekli bir koy. Cok dogal ve sirin.
Ayrica savsata gelmisken bi saat kadar sure ekleyin kendinize ve ardanucta ersin ustanin cag kebabini yiyin.

Bana tesekkur edeceksiniz giderseniz. Unutmayin saat oglen 12den sonra et kalmaz. Bayramda kapali olabilir aramadan gidin sorun. Kahvaltida et yenir mi demeyin, akliniz cikacak.
  • belki lazim olur  (29.05.19 01:59:43) 
Macahale gittiginizde sizi virane bir koyden baskasi beklemiyor. Ama unutmayin kendisi degilse de gidis yolu muazzamdir. 40 km karelik bir biyosfer alani icinde yolculuk edeceksiniz. Bol bol manzara seyri icin yolda durun.


  • belki lazim olur  (29.05.19 02:02:43) 
Karsta yemeklerinizi kamer restoranda yiyin. Yari gastronomik bi isletmedir. Koz patlican corbasini tadin.


  • belki lazim olur  (29.05.19 02:04:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.