Google'a Reklam verme ile ilgili bir sorum var.

Arkadaşlar merhaba.
Başlıkta da dediğim gibi google ads'le ilgili bir sorunum var.

şimdi ben 4-5 ay önce şirketimin internet sitesi için ve google ads'in nasıl kurulduğunu öğrenmek için "sanki google'a reklam verecekmiş gibi" yaptım, reklam oluşturma basamaklarını teker teker doldurup bitirmiştim... daha sonra bana bir ekran gelmişti şu şekilde...
eksiup.com

tabi ben işlemin nasıl olduğunu öğrenme maksadıyla yaptığım için mailime gelen son aktivasyon linkine tıklamamıştım.

şimdi gerçekten reklam vermek istiyorum, ads.google.com yazıp enter'a bastığım zaman karşıma yine caps'te attığım sayfa çıkıyor. gördüğünüz gibi tıklanacak hiç bir link yok.
oysa ben 4-5 ay önceki yaptığım işlemleri komple temizleyip, sıfırdan güzel bir reklam oluşturmak istiyorum, ama ilgili sayfaya ulaşamıyorum...
4-5 ay önceki mailime gelen linke tıklıyorum, yine bu sayfa geliyor...

google ads'e telefon ettim, "yeni bir hesap aç ordan reklam ver" gibi bir saçma bir çözüm söylediler... benim bütün google hesabı ekosistemim, yani mail, drive, my business, blogger, keep vs. vs. bu hesabımda... bu problemi yeni bir hesap açmadan çözme yöntemi var mıdır acaba?

şimdiden teşekkürler.

support.google.com

burdan eposta ile yardım almayı deneyin bir de.
  • aziz dostum jack  (28.05.19 17:52:36)
google turkiye ofisini arayip 2+2 kac ediyor de , onu bilemezler, saf cahiller calisiyor orada. irlanda ile gorusmen lazim, orada da tr temsilcileri var

  • müptezel dostoyevski  (28.05.19 18:30:02)
Yeni hesap aç derken yeni Google hesabı aç demek istememişlerdir. Aynı eposta adresiyle yeni bir Google Ads hesabı açıp sıfırdan reklam verebilirsiniz. Bir email hesabıyla sanırım maksimum 5 Google Ads hesabı kullanılabiliniyor.

  • crown  (28.05.19 18:46:07)