[]

Eski Foça

Foça'ya arabasız gitmek sorun olur mu? Merkezden 3-4 km uzakta otelde kalıcam.
 
Merkezden çıkmayacaksanız çok sorun olmaz. Merkez içinde zaten arabayı koyacak yer problem oluyor. 3-4 km uzaklık neredeyse 1 saat yürüme mesafesi yalnız onu belirteyim. Olmadı bisiklet kiralarsınız (bulunur mu bilmiyorum hiç kiralamadım) 10 dakkada gidersiniz.


  • himmet dayi  (28.05.19 16:53:33) 
sorun olmaz, indiğiniz yerde otellere ve plajlara giden minibüsler çalışıyor


  • freebird5406_2  (28.05.19 16:54:53 ~ 18:16:11) 
ya otelden Foça'nın merkezine yürüyüş 48 dk gösteriyor aynen. Dolmuş olur mu o yol üzerinde hiç bilmiyorum.


  • kendi helvasını kavuran zombi  (28.05.19 16:55:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.