[]

Ufak bi instagram suali

Diyelim ki birisi benim eski gonderilerimden birini hem begendi hem de yorum yapti. Simdi baktigimda toplam begeni sayisi aynı ama o kisinin adı begenenler listesinde yok. Begeniyi geri cektiyse begeni sayisi da 1 azalmaliydi degil mi?

Onun kullanici adini arattim, cikmiyor. Sanirim nikini degistirmis. Yazdigi yorum da silinmis.

Şimdi sorum şu. Bu kişi hesabini mi kapatti temelli olarak yoksa gecici sureligine mi kapatti?

 
Toplam beğeni sayısı instagramın sistemiyle alakalı onu geç. Nickini değiştirmiş olsa yorumu ve beğenisi görünürdü. Ya seni engellemiş ya da hesabını dondurmuş. Bunu öğrenmek için tarayıcıdan instagram.com/kullanici adi şeklinde aratacaksın. Görünüyorsa engellenmişsin görünmüyorsa yüksek ihtimal dondurmuş.


  • Pertev nail  (28.05.19 14:13:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.