fiber internet tavsiyesi

normalde turk.net kullaniyorum fakat adsl/vdsl altyapisi olmadigindan yeni eve tasiyamiyoruz. mecburen fiber'e gececegiz. su anda buldugum en uygun:

​35 Mbps Platin Paket Limitsiz​ ​İlk 3 ay ücretsiz, 12 ay 99,90TL

superonline'dan memnun musunuz? veya yukaridakinden daha iyi bir kampanya var mi bildiginiz?

75 tl'ye sozlesmesiz ayni hizi aliyordum, tadim kacti.

Çok uzun süredir Superonline kullanıyorum. Ben çok memnunum açıkçası. İlla ki şikayetçi olanlar çıkacaktır. Ama benim başıma olumsuz bir durum gelmedi henüz.

En çok da bu senenin başında taşındığımda interneti açma hızları beni etkiledi. Evi taşıdığımı söylemek için aradım. 45 dakika sonra servis gelip bağlantıyı kurdu.
  • himmet dayi  (28.05.19 08:02:34)
Şu anda aynı paketi kullanıyorum. 5 senedir gayet memnunum. Maalesef fiber pahalı. En azından upload vdsl'den biraz daha iyi, ping süreleri kısa.

  • orient blue  (28.05.19 08:12:41)
Vodafone Fiber kullanıyorum, 100 Mbps aylık 85,00 TL. Gayet memnunum, her hafta kontrole gelip sıkıntı olup olmadığını sorarlar ilginç bi' şekilde, ki hiç sorun yaşadığımı hatırlamıyorum. (Şehir; İzmir)

  • Beherit  (28.05.19 08:27:05 ~ 09:22:19)
superonline turkcell kullanicilarina ozel paket/fiyat sunuyor mu?

@Beherit vodafone'un hangi paketi o ya? akn'li mi?
  • seksli harf  (28.05.19 08:28:36)
superonline'dan memnunum ama aklında olsun kafalarına göre bir çok yeri engelliyorlar (vpn'dir ivirdir zivirdir) eger oyle seylerle isiniz oluyorsa aklinizda bulunsun. ha yine ustesinden gelinebiliyor fakat daha cok ugrastiriyor.

  • redlinetheturk  (28.05.19 08:49:22)
raspberrypi'i local server olarak kuracagim onu web'e acmak icin vpn kullanmak istiyorum aslinda.

  • seksli harf  (28.05.19 09:05:49)
@seksli harf sınırsız abi, AKN kalktı zaten bildiğin üzere. FiberMax 100 mbps idi paket adı, şu an baktım da öyle bi' paket görünmüyor değiştirmişler kampanyaları :/

  • Beherit  (28.05.19 09:21:33)
@Beherit dogru direkt kota koydular artik.

  • seksli harf  (28.05.19 09:37:24)
malesef piyasa böyle. türknet'ten çıkmak istemiyorsanız; binaya kadar fiber geliyor daireye telefon kablosu yoksa elektirikçi halledebilir gerisini. bina telefon kutusundan yukarı dairenize(kaçıncı katsa) kablo çekecek daireye. kat başına 30-40 tl falandı kablo olayı

  • kitik  (28.05.19 09:39:05)
@kitik site dairesi oldugu icin pek mumkun degil o alternatif.

  • seksli harf  (28.05.19 09:41:42)
turkcell superbox alın kullananlar memnun

  • berduj  (28.05.19 11:42:14)