[]

Kedi Maması (Sokak Kedileri için)

Eve bir miktar kedi maması alayım. Fırsat oldukça sokak kedilerine dağıtayım diyorum. Fiyat/Kalite açısından önerdiğiniz bir marka, fiyat açısından önerdiğiniz bir site var mı?

Ek soru: Hayatımda hiç kedi beslemedim. Kısırlaştırılmış kedi maması nedir? Normalle arasında ne fark var?


 
Kısır mamanin içerisinde tahıl yoktur ve et miktarı daha fazladır. O yüzden fiyatı normal mamalardan daha pahalıdır. Sokak kedileri için matisse, golosi ya da nature's alabilirsiniz.


  • kodummuossurturum  (28.05.19 04:08:06) 
kasaptan cikma tavuk al, tencerede makarna ile hasla, tum mahallenin kedilerini gayet ucuza doyurursun. guzel olur.

ugrasmak istemezsen, whiskas al, ya da benzeri dusuk kalite mamalar.
  • ebabil curnatasi  (28.05.19 08:07:31) 
Temizmama.com..


  • ssiradanbirigibi  (28.05.19 09:05:31) 
Eğer gerçekten kedileri düşünüyorsan whiskas veya daha düşük kaliteli mamalardan alma kesinlikle. Kedilere yarar değil zarar verirsin.


  • kodummuossurturum  (28.05.19 09:57:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.